Pages Menu
Categories Menu

bielizna intimissimi ceny

bielizna intimissimi ceny

Dlaczego mężczyźni nie rozmawiają jesteś skłonny zrozumieć, dlaczego mężczyźni nie rozmawiają

Czy uważasz, że ludzie nie chcą rozmawiać ze swoimi partnerami czy też są egoistyczne? Mógłby być problem ze sobą lub jego lub wami?

To nie jest to, że ludzie nie mówią, to tylko, że ich partnerzy czy kobieta nie słuchać i starać się zrozumieć, co ludzie mówią. Zanim on coś mówi lub mówi jego kobietę, jak sądzi o sytuacji lub coś chciałby zobaczyć zdarzyć, kobieta bierze ją jako krytykę. Wszyscy wiemy, że kobiety nie lubią krytyki.

Więc wiesz, co dzieje się obecnie rozpoczyna argumentów i kobieta myśli, że jej nie albo coś podobnego, ale w rzeczywistości jest on po prostu pozwalając kobieta wie, co może urozmaicić związek. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy są apodyktyczny.

Jak na przykład człowiek powie żonie, że chciałby, aby zobaczyć jej nosić jakieś stringi raz na jakiś czas lub kupić jakieś seksowne figi lub bielizny. Ona myśli, że mówi, że to, co ona ma na sobie nie tak znowu jest jak krytyka i walka wybucha dobrze wyglądać.

Tak więc w dłuższej perspektywie człowieka, nic nie mówi, a potem zaczyna tracić zainteresowanie, ponieważ wszystko, co mówi, kończy się w walce.

Ale z drugiej strony, jeśli kobieta lub żona mówi do swojego człowieka, który kupiła lub zamierza kupić stringi lub majtki koronkowe, a on mówi, że ich nie lubię ona szybko zapytać dlaczego, bo chcą korzystać siebie, bo lubi je.

Co o tym, co chciałby widzieć w obrócić go tak, jego oczy nie pójdzie zastanawiasz. Pomyśl o tym!

– autor artykułu